Kaizen Finanse
O Firmie Inwestycje Kredyty Ubezpieczenia OFE Kontakt
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:
  • Espert ds. finansów osobistych / Partner
  • Telemarketer/Asystent

    Kaizen Finanse to nowoczesny projekt na rynku finansowym. Naszą filozofią jest ciągłe dążenie do perfekcji, a każdy z naszych współpracowników jest dla nas partnerem. Jeżeli jesteś ambitny, chcesz zarabiać naprawdę duże pieniądze i odnieść sukces dołącz do nas!

    Wymagania :
  • wykształcenie min. średnie
  • zainteresowanie tematyką finansową
  • samodzielność
  • min. roczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klienta z ponad przeciętnymi wynikami
  • prowadzenie działalności gospodarczej

  • Opis stanowiska
  • analiza potrzeb finansowych klientów
  • przygotowywanie rozwiązań i indywidualnych planów finansowych dopasowanych do potrzeb każdego klienta
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych

  • Oferujemy :
  • bardzo wysokie prowizje
  • możliwość sprzedaży szerokiej gamy produktów finansowych i ubezpieczeniowych
  • wsparcie w realizacji własnych celów
  • partnerskie zasady współpracy
  • możliwość rozwoju własnego biznesu przy wsparciu sprawdzonego partnera

  • Dodatkowe informacje:
    Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: kariera@kaizenfinanse.pl podając w temacie stanowisko.

    Telemarketer/Asystent
    Kaizen Finanse to nowoczesny projekt na rynku finansowym. Naszą filozofią jest ciągłe dążenie do perfekcji, a każdy z naszych pracowników jest dla nas partnerem. Jeżeli jesteś ambitny, chcesz zarabiać naprawdę duże pieniądze i odnieść sukces dołącz do nas!

    Wymagania :
  • ambicja
  • miły głos
  • min. półroczne doświadczenie w pracy w telemarketingu
  • status ucznia lub studenta

  • umawianie spotkań dla doradców finansowych
  • pomoc administracyjna i biurowa

  • umowę zlecenie
  • część stałą oraz premię/prowizję
  • idealne warunki pracy
  • podstawowe narzędzia pracy
  • możliwości dalszego rozwoju

    ul. Sienna 93 lok.2
    00-815 Warszawa
    tel.: 22 299 55 94
    kontakt@kaizenfinanse.pl

    NIP 526-274-07-52
    REGON 015869976
    O firmie | Inwestycje | Kredyty | Ubezpieczenia | OFE | Kontakt | Praca